פארק אוטופיה פתוח גם בימים גשומים ומזמין משפחות מכל הארץ להגיע להתאוורר וליהנות מיום של כיף, הכניסה חינם עבור ילדים מתחת לגיל 12 במשפחה* חובה להזמין באתר. ניתן לשנות כרטיסי כניסה שהוזמנו לתאריך מסוים לתאריך חלופי בזמן של עד 3 חודשים.

פעילויות לילדים בפארק אוטופיה

ברוכים הבאים לפארק אוטופיה, הפארק היחידי בארץ המשלב בין מגוון פעילויות לילדים לבין מיטב האטרקציות של עולם הטבע, החי והצומח.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפש פעילות לילדים? יער גשם טרופי, תוכים, מבוכים מצמחים, מפלי מים, בריכות דגים ומאגר מיחזור מים, בעלי חיים ועוד - כל אלה ביום כיף בפארק אוטופיה!

תמונות נבחרות מפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

פארק אוטופיה מציע מגוון רחב של פעילויות לילדים שירתקו אותם בהנאה ועניין ומעבר לכך יספקו להם ערך מוסף ומשמעות גדולה הרבה יותר מאשר משחקי טלוויזיה או משחקי שולחן כפי שניתן לראות היום בחיי היום יום.

פארק אוטופיה נקרא כך מפני שזה בדיוק מה שהוא מציע, אווירה אוטופית איכותית. הפארק הוא למעשה גן בוטני רחב ידיים שמשתרע על פני כ- 40 דונם והוא מהווה עולם טרופי קסום וייחודי שאליו הילדים נכנסים ונהנים בו ממגוון של פעילות לילדים ומתחושת ניתוק מהעולם שבחוץ.

אוטופיה אמיתית של פעילות לילדים

פארק אוטופיה מציע פעילות לילדים שמגיעה לשילוב מושלם של תחומי עניין רבים שבאים לילדים באופן טבעי, החל מקרבה לטבע, בעלי חיים, משחקים חברתיים, הסברים על נפלאות הצומח בצורה מרתקת ומותאמת לקהל הצעיר וכן הלאה – אפילו כיום כאשר ילדים רבים מבלים עם טכנולוגיה והמדיה הצומחת, תתפלאו לראות את האושר הטהור והבסיסי על פניו של ילד במהלך פעילויות לילדים שנערכות בטבע בצורה שמותאמת עבורו.

טיפים כלליים עבור פעילויות לילדים

• לספק לילדים חוויות חדשות ובצורות אשר מכבדות אותם ומתחשבות בהלך המחשבה של כל גיל ספציפי.
• לשמור על פשטות ועל חוויות בסיסיות שנוגעות למהות של להיות ילדים, פעילות לילדים שבסיסה טהור ומהנה עבור כל ילד.
• ליצור פעילות לילדים שתהיה אנרגטית ובקצב המהיר שמאפיין את הגילאים הללו, שפעילויות הסברה על נושאים חדשים, למשל צמחים טורפים, יעשו בצורה אינטראקטיבית ומהנה ולא יבשה ומשעממת.
• לספק לילדים חוויות חדשות ותחומים שהם לא נחשפים אליהם ביומיום, פעילויות שיאפשרו לילדים כניסה לעולם קסום וחדש עבורם.

כמובן שאת כל הנושאים האלו ואחרים הצוות המקצועי של פארק אוטופיה יודע לספק על הצד הטוב ביותר ולספק לכל אירוע או הפעלה ילדים שמחים, מתעניינים ושנהנים באירוע שאותו יזכרו עוד זמן רב.

פעילויות לילדים בפארק אוטופיה

על מנת ליישם את כל הטיפים שנסקרו כאן והיבטים אחרים של פעילויות לילדים, פארק אוטופיה מציע מגון רחב של הפעלות ואטרקציות שמיועדות לכל הגילאים אך הן כמובן מהנות במיוחד עבור הקהל הצעיר של הפארק.

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מפלי מים ובריכות דגים

מפלי מים, נחלים, בריכות דגים ומאגר מים לאיסוף מי גשמים וניהול תהליכי מיחזור מים ובה מזרקות כדורי מים הפועלים באופן קבוע לחימצון המים.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

גן פרפרים בפארק אוטופיה

פרפרים יפיפיים החיים בבית רשת שהוקם במיוחד עבורם בשילוב גן צמחים מרהיב, המאפשר תנאי רבייה אופטימאליים. ניתן ליהנות ולצפות במחזור החיים של הפרפר.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.

אוטופיה- פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל