פארק אוטופיה פתוח לביקור! הזמנת כרטיסים ומבצעים דרך האתר.

הפעלות לעובדים בפארק אוטופיה

ברוכים הבאים לפארק אוטופיה, הפארק היחידי בארץ שמספק לכם את הפתרון הכולל ליום גיבוש איכותי המשלב בין הפעלות לעובדים לבין הנאה בעולם הטבע, החי והצומח.

  • הפארק ממוקם בקיבוץ בחן בשרון
  • החנייה חינם ובשפע
  • ניתן לסייר בכל מזג אוויר

מחפש הפעלות לעובדים?
בפארק אוטופיה תיהנו מסיור מודרך, מגוון אטרקציות, ארוחות, כיבוד, סדנאות גיבוש מעולות ועוד.

תמונות להתרשמות מיום גיבוש בפארק אוטופיה

השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

פארק אוטופיה מתמחה בארגון ימי גיבוש בשילוב הפעלות לעובדים - מרכיב משמעותי בפעילותינו, בה אנו מציעים פרשנות שונה לנושא ומגוון אדיר של אפשרויות איכותיות לכלל הארגונים והעסקים במשק.

ימי גיבוש המשלבים הפעלות לעובדים מספקים ערך מוסף לארגון כמכלול ולכל אחד מהעובדים בפני עצמו. הפעלות לעובדים מחזקים את הקשרים החברתיים בין אנשי הארגון, מפתחים נאמנות לארגון ומוטיבציה לתרום לו, הם מפתחים מחשבה שחורגת מגבולות העבודה ובכך תורמים ליצירתיות ולהתקדמות האישית/ארגונית.

הפעלות לעובדים

לפעמים פשוט חייבים לעזוב את המחשב או את שגרת העבודה הרגילה ולהוציא את כל העובדים ליום גיבוש הכולל הפעלות לעובדים. אבל יום גיבוש לעובדים שחזור שוב על אותן פעילויות וטוחן עד דק מסרים ברורים מאליהם, לא ישיג את התוצאות המיוחלות, העובדים ישתעממו ואף יסבלו והדבר אף עשוי לגרום לתוצאות הפוכות לחלוטין מהמתוכנן.

הפעלות לעובדים יצירתיות וייחודיות בפארק אוטופיה

במסגרת ההתמחות מרובת הניסיון והשנים של פארק אוטופיה בארגון ימי גיבוש לעובדים גיבשנו תכניות עבודה והפעלות לעובדים שהן יעילות, מגוונות וייחודיות בנוף הפופולארי מאוד של ימי הגיבוש הארגוניים. הפארק, על אנשי הצוות האיכותיים והמיומנים שלנו, מציעים ללקוחותינו סדנאות גיבוש רבות מאוד שמספקות חוויה שהיא ראשית כל מהנה ומעשירה ושנית מעניקה ערך מוסף, לא רק גיבוש לעובדים אלא גיבוש של המרכיבים הנכונים ומתן דגש לנושאים החשובים לארגון העומד מאחורי יום הגיבוש. ימי גיבוש לעובדים הכוללים הפעלות לעובדים יכולים כאמור לספק שלל יתרונות לארגון ולעובדים, אנו באוטופיה מאמינם בהתאמה אישית של הפעילויות ויום הגיבוש כולו מ-א' ועד ת' ולכן מציעים קטלוג מקיף של סדנאות, הפעלות וכן הלאה.

בפארק אוטופיה ניתן לבחור בסדנת גיבוש הבנויה בעיקרה בפורמט של הרצאה פרונטלית מרתקת הכוללת השתתפות פעילה של העובדים ועד סדנאות גיבוש פיזיות ודינאמיות יותר שבהן המשתתפים לוקחים חלק פעיל – למשל בהשלמת משימות או העברת מסרים מגבשים ורלבנטיים באמצעים ויזואליים ופיזיים שונים. תוכלו, בתור לקוחות עסקיים של פארק אוטופיה, לבחור ימי גיבוש לעובדים הכוללים סדנאות גינון יצירתיות ומהנות שמיועדות להנאה, גיבוש ופיתוח יצירתיות, סדנאות שכוללות משחקי חברה מקצועיים ומתוחכמים הבונים קשרים חברתיים ומפתחים נושאים ארגוניים שונים ועד סדנאות עשירות ומהנות מאוד בתחומים חיצוניים כגון בישול, יין, הפעלות הומוריסטיות, פעילויות ספורטיביות אתגריות ועוד שפע אדיר.

פעילויות מהנות ומגבשות מעבר לסדנאות

כמובן שפארק אוטופיה מציע במסגרת ימי גיבוש לעובדים הרבה מעבר להפעלות לעובדים:

סיור מודרך

סיור מודרך של כשעה וחצי בו תפגשו את עולמם המרתק של הצמחים, הסחלבים, החיות ויתר האטרקציות שבפארק אוטופיה.

אטרקציות

מופע מזרקות מים מוזיקליות, מבוכים מצמחים, סחלבים וצמחים טרופיים, תוכים ובעלי חיים, צמחים טורפים ועוד. למידע נוסף

קפה ומאפה

בית הקפה שלנו ישמח לארח אתכם לפני תחילת הסיור לקפה ומאפה/ קפה ועוגה מפנקים. המאפים עשויים במקום רגע לפני שאתם מגיעים! למידע נוסף

ארוחת צהריים

קייטרינג הבית של פארק אוטופיה יארח אתכם לארוחת צהריים איכותית ביותר! הקייטרינג כשר והמנות במחירים טובים. למידע נוסף

סדנאות

מגוון סדנאות כיף והעשרה אשר תוכלו לשלב במהלך ימי גיבוש לקבוצות בפארק אוטופיה: צחוק, ODT, אלכוהול, שירה, עיצוב בצמחייה ועוד. למידע נוסף

אריזות שי

במהלך היום תוכלו לחלק לחברי הקבוצה אריזות שי כמו אריזת סחלב, צמח טורף ועוד. אנו משתלה סיטונאית ולכן המחירים מצוינים. למידע נוסף

ימי גיבוש לעובדים לא יכולים לכלול רק סדנאות והפעלות לעובדים המוכוונות מקצועית למתן ערך מוסף, האיכויות של יום הגיבוש ותוצאותיו המיטביות לאורך זמן נקבעות גם על פי ההפעלות הכלליות וההנאה הכללית של המשתתפים. פארק אוטופיה מציע מבחינה זו עולם ומלואו, בתור אתר תיירותי ראשון במעלה המושך אליו אלפי מבקרים מקומיים ומחו"ל, הסיורים המקיפים בפארק מאפשרים היכרות מרתקת ועשירה עם העושר הבוטני הייחודי שנמצא אצלנו כגון אלפי סחלבים, צמחייה טרופית ומקומית ועוד. עובדי הארגון ייהנו מביקור בגן הצמחים הטורפים וגן התבלינים המרהיב, מבעלי חיים, מים זורמים ועוד.

אתם מוזמנים ליום גיבוש יוצא מהכלל

פארק אוטופיה משרת לקוחות מכל מגזרי המשק וחלק נרחב של לקוחותינו הם מהארגונים הגדולים במגזר העסקי והציבורי. אנו מספקים חבילות בהתאמה אישית, נמצאים בקשר עם הלקוח לאורך כל הדרך ויוצרים ימי גיבוש לעובדים עם שלל הפעלות לעובדות אשר מותאמים אישית למטרות ולסגנון הרלבנטי של הארגון והעובדים.

מבין לקוחותינו

עולמות האטרקציה בפארק אוטופיה

מופע מזרקות מים מוזיקליות

מפלים, נחלים, בריכות דגים, מופע מזרקות מים מוזיקליות ועוד.

צמחים טורפים

אוסף גדול של צמחים טורפים אשר חיים בסביבתם הטבעית. תוכלו לראות אותם ואת תהליך לכידת הטרף מקרוב.

עולם הפרחים

אלפי פרחים וסחלבים הגדלים בכל פינות יער הגשם הטרופי והגן הבוטאני.

העולם הטרופי

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי ראשון מסוגו בעולם אשר נבנה במטרה לגדל צמחים טרופיים כמו ביערות הגשם ברחבי העולם. במהלך סיורכם תיהנו מהיופי הטרופי ותפגשו סחלבים, בעלי חיים וצמחים מיוחדים.

מבוכים מצמחים

שני מבוכים מדליקים מצמחייה - האחד מבוך אתגרי ענק על שתי קומות והשני מבוך קלאסי בהשראת הגנים באירופה.

אקולוגיה

פארק אוטופיה הוא פארק אקולוגי ראשון מסוגו אשר נבנה במטרה לגדל צמחים של יערות הגשם, בתנאי אקלים חצי מדבריים, וללמד על מערכות אקולוגיות הקיימות באזורי קו המשווה, אשר תורמות למשקעים היורדים ברחבי העולם.

קקטוסים

גן קקטוסים ענק בו גדלים קקטוסים מסוגים ובגדלים שונים.